A jednak! Cyberpunk 2077 doczeka się jeszcze jednej, ale niezwykle ważnej aktualizacji

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED najwidoczniej ma spory problem, aby całkowicie zakończyć wsparcie dla swojej ostatniej gry, czyli Cyberpunka 2077. Mimo ostatnich zapewnień, że wszystkie siły studia zostały teraz przekierowane do prac nad Wiedźminem Polaris, firma zdecydowała przygotować jeszcze jedną łatkę. Tym razem mowa o najnowszej technologi prosto od AMD.

Cyberpunk 2077 doczeka się jeszcze jednej aktualizacji

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
Cyberpunk 2077

Zgodnie z informacjami, jakie przekazała redakcja IGN CD Projekt Red pracuje aktualnie nad wprowadzeniem pełnego wsparcia dla technologii AMD FSR 3 dla Cyberpunka 2077. Konkretny termin wydania stosownej aktualizacji nie został jeszcze podany, jednak taki komunikat prosto z polskiego studia zdaje się niezwykle pozytywnym prognostykiem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wciąż pracujemy nad wsparciem FSR 3 dla Cyberpunk 2077, ale nie mamy jeszcze konkretnych informacji na temat daty wydania.

Przedstawiciel CD Projekt RED

Można więc zakładać, że tym razem to na pewno będzie już ostatnia taka aktualizacja do gry, zwłaszcza że pracę nad Wiedźminem Polaris jeszcze w tym roku wejdą w nowy etap. Mimo wszystko dobrze jest wiedzieć, że polskiemu studiu dalej zależy na możliwie jak najlepszym rozwoju swojej produkcji.

Samo AMD FSR 3 zaś może być dla wielu graczy (szczególnie tych posiadających słabsze pecety) pewnego rodzaju nadzieją na bardziej komfortowe granie. Ostatnia analiza Immortals of Aveum przeprowadzona przez Digital Foundry tylko udowadnia, że w tej technologii drzemie spory potencjał.

Źródło: IGN

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.