Dodatek do Cyberpunk 2077 wyciekł? Wygląda na to, że poznaliśmy dialogi i szczegóły fabularnego DLC

Cyberpunk 2077

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że dodatek do Cyberpunka 2077 został opóźniony. Z kolei dzisiaj do sieci wyciekły szczegóły fabularnego DLC, wyczekiwanego przez wielu fanów najnowszej gry CD PROJEKT-u. Poznaliśmy dialogi i szczegóły głównego wątku, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Oj, odpowiedzialny za przeciek pracownik raczej nie ma zbyt dobrego dnia.

REKLAMA

Fabularny dodatek do Cyberpunk 2077 wycieka — czego się dowiedzieliśmy?

Cyberpunk 2077 Songbird
Postać Songbird w Cyberpunk 2077

Do internetu wypłynęła pokaźna paczka rzekomo zawierająca pliki z nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077. Rzekomo, bo nie mamy co do tego stuprocentowej pewności, wszak nikt z CDP jeszcze nie potwierdził, że pliki pochodzą właśnie z DLC, choć wszystkie znaki na niebie na to wskazują.

Jeżeli wierzyć plikom, w fabularnym DLC do Cyberpunka 2077 będziemy podążać za niejaką Songbird, której model dataminerzy odkopali w podstawce. To właśnie na tej kobiecie ma się skupić główny wątek nadchodzącego dodatku, w którym podobno odwiedzimy też rejony Pacifica, Combat Zone i Sports Dome. Dwie pierwsze lokacje nie były dostępne w podstawowej wersji gry, ale uwzględniono je w artbooku The World of Cyberpunk 2077. Sports Dome znalazło się w produkcji CDP-u, lecz gracz nie mógł odwiedzić tej planszy. W DLC mamy zawitać do Sports Dome, aby rozegrać tam jedno z zadań

A skoro o zadaniach mowa, to z wycieku wynika też, że DLC do Cyberpunk 2077 będzie miało 7 głównych misji. Co ciekawe, wygląda na to, że w dodatku Johnny Silverhand nie odegra znaczącej roli — dialogów z jego udziałem ma być mało, a podobno niektórzy bohaterowie, w tym Songbird, niekiedy go uciszają. W udostępnionych w sieci plikach pojawiły się też szczegóły na temat zakończenia dodatku, ale nie będziemy ich przytaczać, aby nie psuć nikomu zabawy. Przeciek zawiera też całkiem sporo dialogów z nadchodzącego rozszerzenia, ale w niektórych fragmentach użyto przykładowego tekstu.

Przeczytaj też: BioShock: The Collection za darmo

Dodatek do Cyberpunka 2077 ma zaoferować również nowe zadania fixerów, nowe spotkania w świecie i fabularne historie z Night City. Data premiery DLC wciąż pozostaje nieznana.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!