BioShock: The Collection za darmo w Epic Games Store! Kolejny mega hit do zgarnięcia

BioShock: The Collection

Epic Games Store co tydzień rozdaje darmowe gry na PC. Tydzień temu Tim Sweeney i spółka udostępnili graczom bezpłatne Borderlands 3, natomiast dzisiaj firma przygotowała dla nas kolejną bombę. Wszyscy chętni gracze mogą już pobierać BioShock: The Collection całkowicie za darmo!

REKLAMA

BioShock: The Collection za darmo

Zwiastun BioShock: The Collection

Po GTA 5 za darmo, Borderlands 3 czy Prey mało który gracz spodziewał się, że Epic Games Store zaoferuje dzisiaj coś jeszcze lepszego. Mimo że „coś lepszego” to bardzo subiektywna kwestia, to można śmiało powiedzieć, że firma spisała się na medal i zaoferowała bezpłatnie kolejny hit, czyli wspomniane wcześniej BioShock: The Collection.

Jest to zestaw składający się z aż trzech odświeżonych wersji kultowych gier: BioShock, BioShock 2 oraz BioShock: Infinite. Pierwsze dwie pozycje pozwolą nam zwiedzić pełne tajemnic, podwodne miasto Rapture, zaś w BioShock: Infinite uniesiemy się ponad chmury i poeksplorujemy podniebną metropolię Columbia. Każda produkcja z serii oferuje niezwykle wciągającą historię oraz ciekawy gameplay.

BioShock: The Collection za darmo można pobrać od dzisiaj do 2 czerwca do godziny 17:00. Po dopisaniu zestawu do swojego konta zostanie on z nami już na zawsze.

Kolejna tajemnicza darmowa gra w Epic Games Store zostanie ujawniona w przyszłym tygodniu, 2 czerwca o 17:00. Jak myślicie, co to będzie? Wrzucajcie w komentarzach swoje typy!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!