Gracz odkrył easter egga w Cyberpunku 2077. W zamian otrzymał gratulacje od twórców

Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Gracze lubią, gdy gry skrywają tajemnice, które trzeba odkryć. Właśnie dlatego easter eggi są tak popularne wśród naszej społeczności. Jeden z nich został właśnie odkryty w Cyberpunku 2077.

Easter egg w menu Cyberpunka 2077 odkryty

Grunt to zwracać uwagę na małe szczegóły. Przekonał się o tym użytkownik crushovitz z Twittera, który właśnie odkrył easter egga w Cyberpunku 2077.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Polega on na kliknięciu wersji gry w jej głównym menu. Po wykonaniu tej czynności licznik zaczyna się zmieniać, aż w końcu ustanawia się na cyfrach 2.0.77.

Co prawda to drobne „jajko wielkanocne”, ale do tej pory pozostawało nieodkryte. Nic więc dziwnego, że nasz rodak otrzymał gratulacje od twórców z CD Projektu – Moniki Janowskiej oraz Pawła Saśko.

Tymczasem warto wspomnieć, że sam Cyberpunk 2077 nadal może otrzymać drobne nowości. Co prawda aktywny rozwój gry raczej już się zakończył, ale naturalnie nie oznacza to, że została ona całkowicie porzucona.

Koniec końców należy więc uznać, że projekt ten był dla „Redów” udany. Jego początkowy debiut nie był zbyt zadowalający, ale deweloperzy później ostro wzięli się do pracy, aby dostarczyć produkt, na jaki zasługują gracze.

Źródło: Twitter / crushovitz

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.