W Cyberpunk 2077 gra teraz więcej osób niż w Wiedźmina 3 – biorąc pod uwagę Steama

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 po premierze aktualizacji 1.6 i serialu Edgerunners na Netflixie zaczął odzyskiwać popularność w szybkim tempie. Niemalże codziennie od poprzedniego tygodnia notowaliśmy coraz to większą liczbę graczy na Steamie, a w weekend doszło do sytuacji, że zainteresowanych przygodą V było więcej niż tych poznających historię Geralta z Rivii.

W Cyberpunka 2077 przez Steam ciągle gra masa graczy

Jak zauważył między innymi Benji Sales, w miniony weekend w jednym momencie poprzez Steama grało w Cyberpunka 2077 niespełna 105 tysięcy graczy, kiedy liczba związana z Wiedźminem 3 zatrzymała się na poziomie lekko ponad 103 tysięcy graczy. Liczba grających natomiast stale rosła w przypadku futurystycznej produkcji, ponieważ w niedzielne popołudnie wynosiła już przeszło 136 tysięcy odbiorców.

Przeczytaj też: Głośniki do telewizora – najlepsze modele

Bazując na witrynie SteamDB, w chwili pisania wiadomości Cyberpunka 2077 poprzez Steam ma odpalonych równe 63 tysiące graczy. To dobry wynik zważywszy na to, że mamy do czynienia z początkiem kolejnego tygodnia roboczego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.