Wielki patch do Cyberpunk 2077 może być bliżej niż dalej

Cyberpunk 2077

Wciąż czekamy na jakiekolwiek informacje dotyczące fabularnego rozszerzenia do Cyberpunk 2077. W maju wyciekł prawdopodobny scenariusz DLC, który dał do zrozumienia, że w trakcie rozgrywki będziemy mocno współpracować z niejaką Songbird. Jak jednak można zauważyć dzięki platformie Steam, w pierwszej kolejności deweloperzy z CD Projekt RED mogą nas uraczyć nowym, obszernym patchem.

REKLAMA

Aktualizacje Cyberpunk 2077 sprawdzane przez CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 – aktualizacje na Steam

Jak dobrze zostało to uwiecznione przez użytkownika z Reddita o pseudonimie Makavelinow, w ostatnim czasie trwają wielkie testy nadchodzącej aktualizacji do Cyberpunk 2077. Polscy twórcy aktualizują grę na deweloperskiej platformie i umożliwiają testerom sprawdzanie nadchodzących zmian, a może i nawet implementują całkowicie nowe mechaniki czy funkcje zmieniające rozgrywkę? Pewien czas temu mówiło się o dodaniu do produkcji trybu Nowa Gra+.

Sprawdź też: Słuchawki do PS5

Coś jest na rzeczy i prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach dowiemy się, co szykuje CD Projekt RED. Równie dobrze przedstawienie nowości i jednocześnie zaprezentowanie fabularnego DLC może odbyć się na specjalnej transmisji, na którą zostaniemy wcześniej zaproszeni.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!