Cyberpunk 2077 Phantom Liberty bez dodatkowych opcji romansów. Gracze nie kryją rozczarowania

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Kwestia dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 w ostatnim czasie rezonuje bardzo mocno, a CD Projekt RED regularnie raczy nas dodatkowymi detalami, które jeszcze bardziej podkręcają zainteresowanie rozszerzeniem. Jedną z ciekawszych wieści, związanych z tym dodatkiem jest ta, że ma on wprowadzić do gry wiele dodatkowych atrakcji, w tym nowe zakończenie. Ostatni wpis jednego z deweloperów CD Projekt RED potwierdza, że pośród tych wszystkich nowości zabraknie czegokolwiek związanego z romansowaniem.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty nie doda żadnych nowych aspektów związanych z romansowaniem

Menedżer ds. społeczności w CD Projekt RED — Marcin Momot — w odpowiedzi do jednego z postów na Twitterze wprost przyznał, że w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty nie uświadczymy dodatkowych elementów związanych z rozwojem lub nawiązywaniem relacji romantycznych. Mężczyzna przyznał, że V będzie za bardzo skupiony na intrydze w której przyjdzie mu uczestniczyć.

Chociaż wraz z premierą [dodatku] Phantom Liberty dodamy lub zmienimy masę rzeczy (o czym wspominacie w powyższym tweecie), to romanse nie będą tego częścią. V skupi się na intrydze, w którą się wpakował.

Michał Momot

Część graczy, która zareagowała na wpis pracownika CD Projekt RED, podkreślała, że jest rozczarowana tym faktem. Wskazywali oni najczęściej, że chcą, aby wątki rozwinięte np. z Judy czy Panam otrzymały więcej zawartości, bo po prostu na to zasługują.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Brak takich wątków w dodatku może być zrozumiały — w końcu V, który walczy o życie i dodatkowo angażuje się w nową intrygę, niekoniecznie będzie miał czas na zacieśnianie relacji z innymi. Poza tym z perspektywy deweloperów zapewne wiązałoby się to z dodatkową pracą, tak aby przedstawione romanse były prezentowane w sposób maksymalnie rzeczywisty.

Kup Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Z drugiej strony jednak gracze niekoniecznie oczekiwali czegoś zupełnie nowego, a raczej kilku dodatkowych gestów, które — według nich — lepiej wpłynęłyby na immersję w tej dziedzinie gry. A jakie jest Wasze zdanie na temat braku nowych opcji romansowych w Phantom Liberty? Żałujecie, czy może nie robi to na was żadnego wrażenia? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.