Cyberpunk 2077 Phantom Liberty doda do podstawki nowe zakończenie. Dodatek zapewni też sporo nowości

Cyberpunk 2077 V i Idris Elba

Od momentu ujawnienia daty premiery dodatku Phantom Liberty od Cyberpunka 2077 CD Projekt RED wystartował z konkretną kampanią marketingową, ujawniając coraz więcej nowych detali. Ostatnio na przykład mieliśmy okazję zobaczyć, jak deweloperzy sami objaśniają zawiłości i ciekawostki zawarte w najnowszym trailerze. Teraz zaś przy okazji jednego z wywiadów dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat nowej zawartości, która pojawi się wraz z debiutem „Widma Wolności”.

Phantom Liberty ma zapewnić masę nowej aktywności oraz jedno dodatkowe zakończenie

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – trailer

Wiceprezes i dyrektor ds. gier w CD Projekt RED — Gabe Amatangelo — w rozmowie z redakcją WccfTech w dość obszerny sposób opowiedział o tym, czego będziemy mogli się spodziewać po rozszerzeniu Phantom Liberty. Okazuje się, że dodatek ten doda do podstawowej wersji gry jeszcze jedno zakończenie, które będzie opierać się na zupełnie nowych wydarzeniach i decyzjach, które dane nam będzie poznać podczas zabawy w „Widmie Wolności”.

W dalszej części rozmowy deweloper zapytany został też o nową dodatkową zawartość, która pojawi się wraz z debiutem dodatku do Cyberpunka 2077. Odpowiedź powinna zadowolić wiele osób, bo aktywności pobocznych ma być naprawdę bardzo dużo.

Zgodnie ze słowami Amatangelo CD Projekt RED poświęciło naprawdę sporo czasu na rzeczy, które będą działy się zarówno z udziałem gracza, jak i bez niego. Wszystko po to, aby poczucie żyjącego świata było jeszcze pełniejsze.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Kup Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Wszystko to zapowiada się całkiem ciekawie i w zasadzie to obraz gry jaki się nam z tego wyłania, zwiastuje, że początek jesieni będzie dla wielu osób stał pod znakiem udanej przygody w Night City. Na koniec przypominamy, że dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 zadebiutuje 26 września 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.