Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zadebiutuje w te wakacje? Insider wskazuje konkretny termin

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Wieści na temat pierwszego (i jedynego) fabularnego dodatku do Cyberpunka 2077 zatytułowanego Phantom Liberty są od jakiegoś czasu niezwykle pożądane przez graczy. Pod koniec kwietnia CD Projekt RED poinformowało, że więcej oficjalnych konkretów na temat rozszerzenia ujawnione zostanie podczas Summer Games Fest, a niektóre źródła podawały, że premiera ustalona została na przełom czerwca i lipca bieżącego roku. Najnowsze pogłoski zdają się zaprzeczać temu twierdzeniu i według nich na debiut przyjdzie nam poczekać trochę dłużej.

Phantom Liberty może zadebiutować dopiero w sierpniu 2023

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – trailer

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Tylera McVickera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty miało zaliczyć wewnętrzny poślizg, a ostateczna data premiery miała zostać ustalona dopiero sierpień 2023 roku. Insider nie zdradził żadnych dodatkowych szczegółów, jak na przykład powodów, dla których CD Projekt RED miało podjąć taką decyzję.

Warto podkreślić, że McVickersa niejednokrotnie podawał zakulisowe wieści na temat poczynań polskiego studia i co ciekawe, większość z nich faktycznie się sprawdzała.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych

Kup Cyberpunk 2077

Ostatecznie jednak jest to tylko plotka, którą na ten moment ciężko jednoznacznie zweryfikować. Zapewne na ostateczne potwierdzenie (lub zaprzeczenie) słów McVicersa przyjdzie nam poczekać do 8 czerwca, bo wtedy to podczas Summer Game Fest „Redzi” mogą zdecydować się na wyjawienie ostatecznej daty premiery.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.