Cyberpunk 2077: Phantom Liberty niedługo zostanie pokazane! CD Projekt RED udostępni demo?

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

We wrześniu 2022 roku otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź jedynego dodatku do gry Cyberpunk 2077. Jak twierdzi CD Projekt RED Phantom Liberty ma być największym DLC w historii studia. Tymczasem „Redzi” poinformowali o prezentacji „Widma Wolności”, która ma nastąpić już na samym początku czerwca.

Prezentacja Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na Summer Game Fest. Być może dostaniemy demo

Cyberpunk 2077, mimo początkowych trudności po premierze, wyszedł na prostą i po ostatniej aktualizacji wygląda rewelacyjnie. CD Projekt RED notuje bardzo dobre wyniki finansowe, a w zeszłym miesiącu studio zapowiedziało, że na początku czerwca ruszą z promocją DLC Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Teraz jednak „Redzi” potwierdzili, że prezentacja „Widma Wolności” odbędzie się podczas Summer Game Fest, czyli 8 czerwca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo deweloperzy z CDPR zapowiedzieli, że dziennikarze otrzymają możliwość zagrania w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty przed premierą, aby mogli podzielić się swoją opinią na temat DLC. Studio wie, że fani również będą chcieli wypróbować tytuł, dlatego poinformowało, że gracze także otrzymają możliwość sprawdzenia produkcji przed jej debiutem. Jednak CD Projekt RED nie potwierdziło czy udostępniona zostanie wersja demo, czy uczestnicy Summer Game Fest otrzymają możliwość sprawdzenia „Widma Wolności” poczas imprezy.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ma się ukazać w 2023 roku, jednak konkretna data zostanie prawdopodobnie podana podczas Summer Game Fest. DLC zmierza na PlayStation 5, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.