Gdzie podział się Cyberpunk 2077 Phantom Liberty? Gracze rozczarowani brakiem gry na SGF 2023

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Kurz po wczorajszym Summer Game Fest powoli opada i nie da się ukryć, że w trakcie tego wydarzenia zaprezentowano nam całkiem sporo ciekawych produkcji. Dość w tej materii wspomnieć o Lies of P., czy Final Fantasy VII Rebirth, które bez wątpienia przykują uwagę wielu graczy. Przy tym wszystkim czuć pewien niedosyt, bo zabrakło jednej, ale chyba najbardziej wyczekiwanej produkcji…

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty był na Summer Game Fest… tylko na specjalnym, zamkniętym wydarzeniu

Mowa oczywiście o Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, którego zapowiedzi na Summer Game Fest 2023 jednak nie otrzymaliśmy i jak się okazuje, nie mieliśmy otrzymać. Okazuje się bowiem, że w komunikacie wypuszczonym jeszcze w kwietniu CD Projekt RED przekazało, że pokaz gry odbędzie się na wydarzeniu Summer Game Fest Play Days. To zaś jest zamknięty pokaz przeznaczony tylko dla prasy i influencerów, który odbywa się zaraz po głównym wydarzeniu.

Oznacza to, że pokaz ten nie był przeznaczony dla publiczności i z tego też powodu nie zobaczyliśmy żadnej wzmianki o nadchodzącym dodatku do Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Jest to dosyć zabawna sytuacja, bo ewidentnie wystąpiły tutaj pewne problemy komunikacyjne, wynikające ze zwyczajowego nazewnictwa. W końcu wczorajsze wydarzenie było niejako otwarciem kilkudniowej imprezy, jednak nie każdy był to w stanie wyłapać.

Przeczytaj też: Gry singleplayer

Kup Cyberpunk 2077

Z tego też powodu wielu graczy negatywnie wypoiwedziało się na temat całej imprezy — czuli się oni po prostu rozczarowani brakiem jakiejkolwiek informacji na temat zapowiadanego rozszerzenia. Patrząc zupełnie obiektywnie na całe zajście to faktycznie nieobecność Cyberpunka 2077 Phantom Liberty na otwarciu imprezy wydaje się dość dziwna…

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.