Kolej na „Cyberpunk 2 lub Orion”. Aktualizacja 2.0 i Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zamykają pewien etap

Cyberpunk 2077

W zeszłym tygodniu do Cyberpunk 2077 trafiła obszerna aktualizacja 2.0, która została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy. Gra doczekała się także pierwszego i jedynego dodatku, Phantom Liberty, również świetnie ocenianego przez krytyków i fanów produkcji. Reżyser DLC potwierdził natomiast, że łatka oraz rozszerzenie stanowią zakończenie pewnego etapu, a CD Projekt RED skupi się teraz na kolejnych projektach.

Następnym krokiem CD Projekt RED jest „Cyberpunk 2 lub Orion”

Zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Redakcja PC Gamer przeprowadziła ostatnio rozmowę z Gabem Amatangelo, reżyserem Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Twórca potwierdził, że wspomniane DLC oraz łatka 2.0 to ostatnie „duże aktualizacje”, jakie czekają produkcję. Jak jednak dodaje Amatangelo, deweloperzy planują „zrobić coś więcej”, choć już nie na taką skalę.

Ponadto reżyser wspomniał, że następny krok firmy to „Cyberpunk 2 lub Orion, jakkolwiek go nazwiemy”. Niestety twórca nie podał więcej szczegółów. Jednak do tej pory dowiedzieliśmy się, że projekt ma stanowić kontynuację serii Cyberpunk i wykorzysta potencjał uniwersum. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, prace badawcze nad grą mają rozpocząć się dopiero w 2024 roku.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na koniec przypominamy, że pierwsze i jedyne DLC do Cyberpunk 2077 o nazwie Phantom Liberty trafiło na rynek 26 września 2023 roku. Rozszerzenie jest dostępne na PC, PlayStation 5 oraz na konsolach Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.