Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ze świetnym odbiorem na Steam! DLC zbiera bardzo pozytywne recenzje

CYBERPUNK 2077 PHANTOM LIBERTY STEAM

Już dziś w ręce graczy trafia długo wyczekiwane rozszerzenie do Cyberpunk 2077 – Phantom Liberty. Jak wiemy, jest to pierwsze i jedyne DLC, jakiego doczeka się gra. Dodatek został niezwykle ciepło przyjęty przez krytyków i okazuje się, że podobne zdanie mają użytkownicy platformy Steam.

Bardzo pozytywne recenzje Cyberpunk 2077 Phantom Liberty na Steamie

Zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Dziś pierwsi gracze zaczęli już wyrażać swoje zdanie na temat Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Nie ma jednak powodów do obaw, bowiem zgodnie z kartą gry na platformie Steam, odbiór jest w większości „bardzo pozytywny”. Na ten moment aż 92% opinii z 1357 ocen jest przychylnych tytułowi.

Jak głoszą recenzje, graczom spodobała się nowa dzielnica Dogtown, która jest według nich świetnym miejscem do eksploracji. Wiele osób wspomina także, że „dobrze wrócić” do świata Cyberpunk 2077, który zmienił się na lepsze i zyskał na jakości. Wszystko wskazuje więc na to, że CD Projekt RED może być dumne ze swojej pracy.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 Phantom Liberty jest dostępne już od 26 września 2023 roku (dzisiaj). Gra trafiła na PC, konsole PlayStation 5 oraz Xboxy Series X|S. A czy Wy macie zamiar sprawdzić produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.