Cyberpunk 2077 Phantom Liberty z konkretami na Gamescom 2023. Szykuje się wiele świetnych zmian

Cyberpunk 2077

Nie da się ukryć, że niektórzy rodzimi gracze, oglądając dzisiejsze otwarcie targów Gamescom 2023, robili to ze względu na Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Biorąc pod uwagę to, co przygotowało dla nas CD Projekt RED, ciężko czuć zawód. Dystopijna przygoda w Night City doczeka się bowiem wielu konkretnych zmian!

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zapewni wiele konkretnych zmian na które warto czekać

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – trailer New Ways to Play

Udostępniony podczas targów Gamescom 2023 trailer DLC Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 aż kipi od efektownych ujęć. Widzimy, że V przy pomocy kilku nowych „zabawek” wykonuje zlecony kontrakt, eliminując kolejnych wrogów.

Materiał jednak nie służył jedynie efektywnym ujęciom, bo wraz z tym dowiedzieliśmy się, że gra doczeka się konkretnej przebudowy. Zmianom ulegną systemy talentów czy reliców, które oferować mają znacznie większą różnorodność, co powinno przypaść wielu graczom do gustu.

Do tego wszystkiego spodziewać się możemy nowych broni, pojazdów oraz… efektownych finiszerów, dających jeszcze więcej satysfakcji z zabawy. Oczywiście nie są to wszystkie zmiany i nowości, które na nas czekają — tych jest znacznie więcej, co widać na grafice poniżej.

Cyberpunk 2077 Phantom liberty nowości
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — lista zmian i nowości

Do tego wszystkiego warto dodać, że jeszcze w tym miesiącu gra doczeka się ogromnej aktualizacji podpisanej numerami 2.0. Zapewne więcej szczegółów na jej temat pojawi się już niebawem.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 zadebiutuje już 26 września 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Nowa zawartość niestety nie trafi na starszą generację konsol, a decyzja ta miała być podyktowana chęcią zaoferowania lepszych doświadczeń na nowszych sprzętach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.