Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na nowym zwiastunie. CD Projekt RED prezentuje pierwszą ekspansję

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 wyszedł już na właściwe tory i jest w stanie, który zadowoli większość fanów gier wideo. Przypieczętowaniem dobrej passy CD Projekt RED ma być Phantom Liberty, pierwsza ekspansja gry zaprezentowana na nowym zwiastunie podczas The Game Awards 2022.

Oficjalny zwiastun Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Zwiastun Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Tegoroczna gala The Game Awards już za nami. Jak co roku, rozdaniu statuetek i wyborowi gry roku towarzyszyły prezentacje dziesiątek gier. Wśród nich znalazł się zapowiedziany ostatnio dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077.

Z okazji TGA CD Projekt RED pokazało krótki zwiastun, który otwiera słynna postać Keanu Reevesa. Historia ma skupiać się na pracy V dla Nowych Stanów Zjednoczonych, a jednym z jej bohaterów będzie nie tylko Johnny Silverhand, ale również postać odgrywana przez Idrisa Elbę.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ma zadebiutować w 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Nie znamy jeszcze konkretnej daty premiery, ale wiemy, że CD Projekt RED zdecydował się zostawić w tyle konsole poprzedniej generacji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z