Cyberpunk 2077 obchodzi 3. urodziny! CDP RED dziękuje graczom, którzy byli ze studiem „na dobre i na złe”

Cyberpunk 2077

Niecały tydzień temu Cyberpunk 2077 otrzymał ogromną aktualizację oznaczoną numerem 2.1. Od premiery gry minęły już natomiast trzy lata. CD Projekt RED nie zapomniało o urodzinach swojej produkcji i opublikowało specjalny wpis. Polskie studio postanowiło skorzystać z okazji i podziękowało fanom, którzy byli z deweloperami „na dobre i na złe”.

Od premiery Cyberpunk 2077 minęły już trzy lata. CD Projekt RED dziękuje fanom za wsparcie

CD Projekt RED podkreśla, że od momentu premiery – która miała miejsce w grudniu 2020 roku – gra otrzymała różnego rodzaju poprawki i aktualizacji, dzięki którym podstawowa wersja gry stała się Edycją Ultimate. Polskie studio podkreśla, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia ze strony społeczności. Na samym końcu wpisu rodzimy deweloper podziękował fanom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kilka słów od siebie dodał również Marcin Momot – menedżer ds. społeczności CD Projekt RED – i podziękował graczom, którzy byli ze studiem „na dobre i na złe”. Przedstawiciel rodzimego zespołu wyraził również nadzieję, fani są zadowoleni z aktualizacji 2.1 która – jak wspomnieliśmy na początku wiadomości – została udostępniona w zeszłym tygodniu.

Zobacz też: Najlepsze gry offline

Na koniec warto przypomnieć, że wraz z patchem 2.1 na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S zadebiutował Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, czyli kompletne wydanie przygód V. Wspomniana wersja zawiera bowiem zarówno „podstawkę”, jak i dodatek Cyberpunk 2077: Widmo Wolności, a także wszystkie wydane do tej pory aktualizacje.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.