Cyberpunk 2077 Ultimate Edition może już wkrótce zawitać do sklepów! W sieci pojawiła się m.in. cena wydania

Cyberpunk 2077

Na początku października pojawiła się oficjalna informacja, zgodnie z którą CD Projekt RED planuje wydać Cyberpunk 2077 Ultimate Edition. Ma być to kompletne wydanie najnowszej przygody w Night City, która zapewne obejmować będzie nie tylko podstawową wersję gry, ale także ostatni dodatek zatytułowany Phantom Liberty. Nowe doniesienia sugerują, że już niebawem taki pakiet trafi na sklepowe półki.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition może trafić do sklepów jeszcze przed mikołajkami 2023 roku

Jak donosi profil Cheap Ass Gamer w wewnętrznym systemie sklepów GameStop pojawiła się adnotacja dotyczącą Cyberpunk 2077 Ultimate Edition. Według znalezionych tam danych wydanie to trafi do sprzedaży dokładnie 5 grudnia 2023 roku, a więc już za mniej niż miesiąc od momentu publikacji tego newsa.

Przy tej okazji dowiedzieliśmy się, na ile CD Projekt RED może wyceniać ów zestaw i okazuje się, że wersje na konsole PS5 i Xbox Series X będą kosztować 59,99 dolarów. Według aktualnych kursów polscy gracze będą musieli przyszykować się na wydatek w okolicach 250 zł.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Wychodzi więc na to, że wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Cyberpunka 2077, lub nie posiadają najnowszego dodatku, będą mogli sprawić sobie wyjątkowy prezent na tegoroczne mikołajki. Ciężko będzie o lepszą okazję na tego typu zakupy.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 50 cali

Na ten moment CD Projekt RED zdaje się milczeć, jak zaklęte, jeśli jednak doniesienia te są prawdziwe, to już niebawem powinien pojawić się oficjalny komunikat. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że polskie studio nie każe nam długo czekać na ten debiut.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.