Cyberpunk 2077 doczeka się edycji Ultimate? CD Projekt RED może szykować niespodziankę dla graczy

cyberpunk 2077

CD Projekt RED dostarczył ostatnio graczom Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Rozszerzenie zostało niezwykle ciepło przyjęte zarówno przez fanów Night City na Steamie, jak i przez recenzentów. Okazuje się, że poza DLC twórcy mogą mieć dodatkową niespodziankę w postaci Cyberpunk 2077 Ultimate Edition!

Cyberpunk 2077 w edycji Ultimate? To sugeruje wpis na stronie PEGI

Jeden z użytkowników Reddita zauważył bardzo interesujący wpis na stronie PEGI (ogólnoeuropejskiego systemu klasyfikacji gier). Jak możemy zobaczyć, w bazie pojawiła się wzmianka o Cyberpunk 2077 w edycji Ultimate. Co ciekawe, wpis dotyczy jedynie wersji na konsole Xbox Series X|S, choć Phantom Liberty ukazało się przecież także na PS5 i PC.

Mimo że baza PEGI najwyraźniej została już zaktualizowana, a wpis zniknął ze strony, wzbudziło to niemałe poruszenie wśród fanów produkcji CD Projekt RED. Użytkownicy Reddita zauważają również, że data 31 grudnia 2023 zdaje się być jedynie umowna (tzw. placeholder), a sam ewentualny debiut Ultimate Edition mógłby nastąpić wcześniej.

Jeśli zaś chodzi o zawartość takiej edycji, zapewne posiadałaby podstawową wersję gry wraz z DLC, tak jak miało to miejsce w przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna. Mając na uwadze dużą popularność gry, zapewne sporo grono fanów z chęcią sięgnęłoby po fizyczne wydanie Cyberpunk 2077 na konsole nowej generacji.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na zakończenie warto przypomnieć, że do Cyberpunk 2077 zmierza aktualizacja 2.01. Twórcy mają skoncentrować się na naprawie błędów związanych z dodaniem do gry nowej zawartości.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.