Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już oficjalnie! CD Projekt RED ujawnia datę premiery nowego wydania

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

Już dwa tygodnie temu w sieci pojawiło się kilka informacji na temat Cyberpunk 2077: Ultimate Edition. CD Projekt RED nie odniosło się jednak wówczas do całej sytuacji. Dzisiaj natomiast polskie studio postanowiło przerwać milczenie i oficjalnie zapowiedziało nowe wydanie swojej produkcji.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition z datą premiery. Nowe wydanie gry CD Projekt RED zadebiutuje już niedługo

Zgodnie z przekazanymi informacjami Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zadebiutuje na rynku 5 grudnia 2023 roku. Nowe wydanie produkcji CD Projekt RED trafi na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S i będzie dostępne zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. W zestawie gracze znajdą podstawową wersję gry oraz fabularny dodatek Widmo Wolności. Niestety deweloperzy z polskiego studia nie ujawnili, ile będzie trzeba zapłacić za kompletne przygody V.

W skład Ultimate Edition wchodzi także wydana niedawno Aktualizacja 2.0, wprowadzająca zmiany i ulepszenia, dzięki którym gracze otrzymują jeszcze więcej swobody i możliwości w tworzeniu swojego własnego stylu gry, a także takie nowości jak nowy system prewencji, możliwość walki w trakcie jazdy samochodami i motocyklami, nowe bronie i pojazdy, i nie tylko. Całości dopełnia komplet wydanej dotychczas darmowej zawartości dodatkowej oraz dostęp do przedmiotów oferowanych w ramach programu „Moje nagrody” po wcześniejszej rejestracji. – informuje CD Projekt RED.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Cyberpunk 2077

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował na rynku w grudniu 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W lutym 2022 roku produkcja CD Projekt RED doczekała się natomiast wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wydany pod koniec września bieżącego roku dodatek Widmo Wolności trafił natomiast wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole 9. generacji Sony i Microsoftu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.