Keanu Reeves, Hideo Kojima i… Dawid Podsiadło! Polski piosenkarz trafił do Cyberpunka 2077

Dawid Podsiadło Cyberpunk 2077 Widmo wolności

Obsada Cyberpunka 2077 od początku była gwiazdorska. Wśród niej znaleźli się bowiem Keanu Reeves czy Hideo Kojima, a dodatek wprowadził ponadto do gry Idrisa Elbę. I nie tylko jego, bo Widmo wolności pozwoli nam też na spotkanie Dawida Podsiadło.

Dawid Podsiadło w Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Cyberpunk: Edgerunners – “Let You Down” – Dawid Podsiadło

Wcześniej Dawid Podsiadło stworzył motyw końcowy dla anime Cyberpunk: Edgerunners. Piosenka spodobała się nie tylko polskim, ale również zagranicznym fanom.

Nic więc dziwnego, że piosenkarz kontynuuje współpracę z CD Projekt RED. Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że polski piosenkarz nagra muzykę dla dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

„Redzi” oraz Podsiadło poszli jednak o krok dalej. Okazało się bowiem, że muzyk trafił do gry również jako postać niezależna znana pod imieniem Dante Caruso.

Tymczasem przypomnijmy, że Dawid Podsiadło będzie odpowiedzialny za przewodnią piosenkę rozszerzenia. W pełni usłyszymy ją już 29 września. Poniżej można zapoznać się z jej krótkim teaserem, który ujawniono w kulisach powstawania DLC.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności – kulisy

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Cyberpunk 2077: Widmo wolności zadebiutowało dziś, tj. 26 września. Dodatek jest dostępny wyłącznie na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.