Cyberpunk 2077: Widmo wolności na nowym zwiastunie! Ależ to się świetnie zapowiada

Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Cyberpunk 2077: Widmo wolności zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji CD Projekt podzielił się z nami nowym zwiasutnem, który zachęca do wypróbowania nowego dodatku do hitowej produkcji polskiego studia. Pozostało więc już odliczać tylko dni do momentu, w którym dane nam będzie w niego zagrać.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności – nowy zwiastun

Zwiastun Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Jeżeli ktoś czeka na Cyberpunk 2077: Widmo wolności, to zdecydowanie powinien zapoznać się z powyższym zwiastunem. Rzuca on trochę cienia na tło fabularne debiutującego wkrótce dodatku.

Warto wspomnieć, że powyższy trailer jest cinematicem. Nie odzwierciedla więc rzeczywistego obrazu z rozgrywki, z którym można się zapoznać m.in. w tym miejscu.

Tak czy inaczej, nowy dodatek do Cyberpunka 2077 zapowiada się świetnie. Tym bardziej że ma zrewolucjonizować schematy „podstawki”, rzucając ją nieco w wir thrillera.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Kup Cyberpunk 2077

Jesteśmy już więc na ostatniej prostej do premiery Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Przypomnijmy, że tę zaplanowano na 26 września, a samo DLC będzie dostępne jedynie na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.