Kolejny gameplay z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty z intensywną walką! Jest brutalnie i widowiskowo

cyberpunk 2077 phantom liberty

Jak niedawno informowaliśmy, niebawem odbędzie się prezentacja z serii Night City Wire ze specjalnym udziałem aktora Idrisa Elby. To jednak nie wszystko, co CD Projekt RED ma dzisiaj dla graczy. Deweloperzy podzielili się bowiem kolejnymi fragmentami rozgrywki z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty.

Kolejne urywki z Cyberpunk 2077 Phantom Liberty prezentują krwawą rozgrywkę

Kilka dni temu do sieci trafił efektowny zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, który prezentował nowe zdolności bojowe. Tym razem twórcy udostępnili na oficjalnym profilu gry na platformie X (wcześniej Twitter) krótki, ale bardzo widowiskowy gameplay. Na materiale możemy zobaczyć nowe możliwości Gorilla Arms, Mantis Blades, Monowire oraz Projectile Launch System, które będzie można oblokować w DLC.

Jak już informowaliśmy, w Cyberpunk 2077 Phantom Liberty pojawi się naprawdę sporo nowości. Na graczy czekać będzie nieznana dotąd lokacja – dzielnica Dogtown, ale także nowa historia, postacie czy zadania. DLC zaoferuje również zwiększenie limitu postaci i nowe drzewko atutów i umiejętności Relic.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Na koniec przypominamy, że Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zadebiutuje już 26 września 2023 roku. DLC będzie dostępne jedynie na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.