Cyberpunk 2077 i trzy inne gry za darmo przez weekend! Świetna oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Dasy Cyberpunk 2077

Świąteczny weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. W ciągu kilku najbliższych dni posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate (i nie tylko) będą mieli okazję przetestować aż cztery produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak Assassin’s Creed Mirage, Black Desert, Cyberpunk 2077 oraz Naruto To Boruto: Shinobi Striker.

Assassin’s Creed Mirage, Black Desert, Cyberpunk 2077 i Naruto To Boruto: Shinobi Striker za darmo w ramach Xbox Free Play Days (28-31 marca)

Cyberpunk 2077 – zwiastun

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 31 marca, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto dodać, że Cyberpunka 2077 i Assassin’s Creed Mirage sprawdzą wszyscy zainteresowani, a nie tylko abonenci Microsoftu. Najnowsza produkcja CD Projekt RED dostępna będzie za darmo przez weekend zarówno na Xbox Series X|S, jak i PlayStation 5. Na podobny ruch zdecydował się również Ubisoft, który pozwoli graczom cieszyć się pełną wersją najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed przez 2 godziny.

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Wybierzecie się w ten weekend do Night City? A może wcielicie się w Basima i sprawdzicie, czy warto sięgnąć po pełną wersję Assassin’s Creed Mirage? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.