Poznaliśmy datę premiery Cyberpunk 2077 Overdrive. CD Projekt Red potwierdza pełny ray tracing

Cyberpunk 2077

Deweloperzy z CD Projekt Red podczas Game Developers Conference 2023 potwierdzili datę najnowszej aktualizacji Cyberpunka 2077 dla graczy na PC – Overdrive. Dzięki współpracy z firmą NVIDIA, gra będzie mogła się pochwalić nową technologią Path Tracing. Cyberpunk 2077 Overdrive będzie dostępny od przyszłego miesiąca.

Cyberpunk 2077 Overdrive – zapowiedziano pełny ray tracing

Cyberpunk 2077 – aktualizacja Overdrive

Premiera Cyberpunk 2077 Overdrive została zapowiedziana na 11 kwietnia 2023 roku. Aktualizacja będzie dostępna wyłącznie dla graczy PC, którzy posiadają najmocniejsze karty graficzne NVIDIA. Gra dzięki uaktualnieniu Overdrive zostanie wzbogacona o tryb Ray Tracing.

Ponadto hit Polaków otrzyma też technologię RTX Path Tracing, która była do tej pory używana do produkcji grafiki filmowej oraz telewizyjnej. Dzięki temu oświetlenie w Night City będzie dużo bardziej realistyczne niż do tej pory.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 ma w tym roku otrzymać fabularny dodatek Phantom Liberty. DLC ukaże się na konsolach PS5 oraz Xbox Series X|S i PC. Data premiery rozszerzenia na razie pozostaje nieznana.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.