Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — według CD Projekt RED ma to być największy dodatek w historii studia

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Na początku września 2022 roku CD Projekt RED oficjalnie zapowiedziało pierwszy (i jak się potem okazało jedyny) dodatek do Cyberpunka 2077 zatytułowany Phantom Liberty. Do tej pory wiemy między innymi, że to DLC kiedyś wyjdzie i — ku rozczarowaniu części graczy — ominie PS4 oraz Xboxy One. W ostatnim czasie jednak „Redzi” postanowili zdradzić nieco swoich planów dotyczących tego rozszerzenia.

CD Projekt RED liczy, że Phantom Liberty sprawi, że gracze ponownie wrócą do Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, Johnny Silverhand

W ostatniej rozmowie z redakcją portalu Parkiet przedstawiciel CD Projekt RED przekazał, że Cyberpunk 2077 Phantom Liberty będzie największym dodatkiem w historii firmy.

Co prawda twórcy nie chcą jeszcze ujawniać żadnych konkretów ani daty premiery, jednak pracownik działu relacji inwestorskich studia — Marek Bugdoł — przekazał, że prace nad tym DLC idą zgodnie z założeniami.

Mężczyzna przyznał również, iż premiera animowanego serialu Cyberpunk Edgerunners przysporzyła sporego zainteresowania grze. Cała firma oraz zespół pracujący nad nadchodzącym dodatkiem liczą, że nowe przygody oraz postaci, które pojawią się wraz z premierą rozszerzenia, również przyczynią się do podobnego wzrostu.

Przedstawiciel firmy poruszył także kwestię next-genowego Wiedźmina 3, który również pod koniec 2022 roku cieszył się sporą popularnością zarówno pod względem osób grających, jak i kupujących tę pozycję.

Przeczytaj też: Monitor do laptopa — najlepsze modele

Niestety, są to jedyne informacje, jakie udało się uzyskać od CD Projekt RED, lecz mogą one napawać optymizmem. Zapewne więcej szczegółów na temat DLC Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 pojawi się w momencie rozpoczęcia akcji marketingowej. Kiedy to nastąpi? Miejmy nadzieję, że niebawem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z