Czarna Pantera od EA z kolejnymi szczegółami! Gra ma zaoferować „wysoce innowacyjny” system narracji

Czarna Pantera Electronic Arts

W zeszłym tygodniu Electronic Arts poinformowało, że powstaje nowa gra AAA z Czarną Panterą w roli głównej. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Cliffhanger Games, które – jak się okazuje – szuka deweloperów do prac nad wspomnianym tytułem. Udostępnione przez zespół oferty zawierają natomiast kilka interesujących informacji na temat nadchodzącego projektu skierowanego do fanów Marvela.

Czarna Pantera od EA położy duży nacisk na fabułę. Nowe oferty pracy źródłem informacji

Już przy okazji zapowiedzi podkreślano, że Cliffhanger Games położy duży nacisk na fabułę. Udostępnione oferty pracy ujawniają natomiast, że Czarna Pantera otrzyma „wysoce innowacyjny” system o nazwie „Open Story” poświęcony narracji. Z ogłoszeń wynika, że deweloperzy zamierzają dostarczyć na rynek grę, która będzie mogła pochwalić się „dynamiczną narracją, rozgałęzionymi liniami dialogowymi i interaktywną fabułą”.

Oferta na stanowisko starszego projektanta potwierdza natomiast, że Czarna Pantera od Cliffhanger Games będzie open worldem. Poszukiwany kandydat pomoże z kolei stworzyć „bogaty” i „dynamiczny” świat, w którym gracze będą mieli okazję spotkać „niezapomniane” postacie oraz przeciwników.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Heroes 3

Kup PlayStation 5

Kolejne ogłoszenia wskazują natomiast, że Czarna Pantera od Cliffhanger Games to action-RPG, a gra powstaje na silniku Unreal Engine 5. Całość zapowiada się więc dość interesująco. Należy jednak pamiętać, że produkcja – zgodnie z przekazanymi przy okazji zapowiedzi informacjami – znajduje się obecnie na wczesnym etapie rozwoju. Na pierwsze efekty pracy deweloperów z pewnością przyjdzie nam nieco poczekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.