Kolejne 4 gry z majowego Amazon Prime Gaming dostępne do pobrania! A w tym postapokalipsa od Bethesdy

Amazon Prime Gaming

Oferta Amazon Prime Gaming na maj 2024 jest naprawdę świetna, co potwierdza także dzisiejszy dzień. Od 9 maja możemy bowiem pobrać kolejne 3 gry. W ofercie znajduje się m.in. Fallout 3.

Dark City: International Intrigue , Fallout 3, Nine Witches: Family Disruption i Electrician Simulator dostępne w Amazon Prime Gaming

Fallout 3: GOTY – zwiastun

Już od kilku dni gracze mogą przypisywać do swoich bibliotek pierwsze gry z majowej oferty Amazon Prime Gaming. Wcześniej amerykański gigant udostępnił nam Tomb Raider Game of the Year Edition i LEGO STAR WARS III: The Clone Wars.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mamy już jednak 9 maja, więc pora na kolejną porcję gier. Od dziś możemy odebrać Dark City: International Intrigue, Fallout 3: GOTY, Nine Witches: Family Disruption i Electrician Simulator.

W celu zgarnięcia wyżej wymienionych tytułów wystarczy zalogować się na swoje konto Prime Gaming. Następnie należy postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

To nie koniec emocji na maj 2024 od Amazon Prime Gaming. W kolejnych dniach pobierzemy bowiem kolejne 3 produkcje – 100 Doors Games: Escape from School, The Forgotten City i Spirits of Mystery: Whisper of the Past.

Źródło: Amazon

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.