Dark Souls Pro Skater to nowy viral. Klip z nietypowego połączenia zebrał już miliony wyświetleń

Tony Hawk's Underground 2: World Destruction Tour Dark Souls

Niektóre gry słyną z rozbudowanej społeczności modderskiej, ale tego nie spodziewał się chyba nikt. Ktoś zdecydował bowiem o… połączeniu Dark Souls z Tony Hawk’s Pro Skater. Naturalnie fani obydwu gier szybko podłapali temat i uczynili poświęcony mu klip niezwykle popularnym.

Dark Souls Pro Skater łączy soulslike z Tony Hawk’s Underground 2: World Destruction Tour

Dark Souls Pro Skater to jedna z tych rzeczy, o które nikt nie pytał, ale każdy potrzebował. Dzięki scenie modderskiej możemy na własne oczy zobaczyć, jak kraina Lordran wypada jako tło dla przeróżnych trików na deskorolce.

Fani klasyka w postaci Tony Hawk’s Pro Skater na pewno rozpoznają też utwór, który przygrywa całemu klipowi. To oczywiście „Superman” od zespołu Goldfinger, który jest częścią ścieżki dźwiękowej pierwszej części legendarnej serii sygnowanej imieniem oraz nazwiskiem znanego sportowca.

Goldfinger – Superman

Jeżeli chcecie sami na własnej skórze sprawdzić modyfikację dodającą Solaire’a i poziom Firelink Shrine do Tony Hawk’s Underground 2: World Destruction Tour, to jest ku temu okazja. Wystarczy posiadać bowiem kopię gry, a następnie zainstalować modyfikację THUGPro, która zawiera w sobie wiele innych poziomów stworzonych przez społeczność oraz tych pochodzących z pozostałych odsłon cyklu.

Zobacz też: Najlepsze gry point and click

Na koniec przypomnijmy, że Tony Hawk’s Underground 2 został wydany w 2004 roku. Produkcja ta jest dostępna na PC, PS2, Xboxa i Nintendo GameCube.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.