Dark Void za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Dark Void

Ostatnio pisaliśmy, że subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate udostępniono Orcs Must Die! za darmo. Tak się składa, że dzisiaj abonenci mogą zgarnąć jeszcze jedną gratisową produkcję. Mowa o Dark Void.

REKLAMA

Dark Void za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun Dark Void

Dark Void to całkiem nieźle oceniana zręcznościowa gra akcji z 2010 roku. Mimo że produkcja zdecydowanie nie należy do grona tych najświeższych, to darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Aby odebrać Dark Void za darmo, w pierwszej kolejności trzeba udać się na stronę gry w koreańskim Xbox Store. Następnie należy zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate i wcisnąć duży zielony przycisk tuż pod okładką gry. Potem wystarczy już tylko „przeklikać” cały proces.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w promocji za 50 zł

Po wykonaniu tych czynności Dark Void zostanie dopisane do naszego konta już na zawsze. Grę uruchomimy na Xboxie 360, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Nie wiadomo, jak długo produkcja pozostaje darmowa, dlatego lepiej nie zwlekać i odebrać ją za pamięci.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!