Orcs Must Die! za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Orcs Must Die!

Nie ulega wątpliwości, że wszyscy uwielbiamy odbierać za darmo gry, które zwykle są dostępne tylko po uiszczeniu opłaty. Tak się składa, że teraz subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą zgarnąć całkowicie bezpłatnie lubiane Orcs Must Die!. Okazja jest ograniczona czasowo, dlatego lepiej skorzystać z niej zawczasu.

REKLAMA

Orcs Must Die! za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun Orcs Must Die!

Orcs Must Die! to ciepło przyjęty zręcznościowy RTS z 2011 roku. Rozgrywka polega tu przede wszystkim na odpieraniu ataków złowrogich, ale pociesznych orków. Fabuły samej w sobie tu nie ma — jest co najwyżej tło fabularne, ale nie odgrywa ono znaczącej roli.

Aby odebrać Orcs Must Die! za darmo, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę gry w Xbox Store. Tam wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate i wcisnąć duży zielony przycisk z napisem POBIERZ tuż pod okładką tej sympatycznej produkcji. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie przypisana do naszego profilu na zawsze. Odpalimy ją na Xboxie 360, Xboxie One oraz Xbox Series X|S.

W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że m.in. Orcs Must Die! było już rozdawane za darmo w ramach grudniowego Games with Gold. Z jakiegoś powodu Microsoft zdecydował się powtórzyć rozdawnictwo, więc kto nie załapał się wtedy, ma szansę zgarnąć tę grę teraz. Nie wiadomo jednak, jak długo jeszcze produkcja pozostanie darmowa, dlatego lepiej dopisać ją do swojego konta za pamięci.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!