Darkest Dungeon od dzisiaj w Xbox Game Pass

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon jest wysoko ocenianą produkcją z gatunku roguelike. Według rozpiski na pierwszą połowę czerwca gra miała dziś zadebiutować w Xbox Game Pass. Microsoft słowa dotrzymał, bo hit właśnie pojawił się w abonamencie.

Darkest Dungeon już w Xbox Game Pass

Zwiastun Darkest Dungeon

Akcja Darkest Dungeon rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy wzorowanym na czasach średniowiecznych. Motywem przewodnim gry jest eksploracja i stawianie czoła różnorodnym potworom w turowych potyczkach. Zgodnie z zapowiedzią subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate mogą już rozpocząć jej pobieranie.

Darkest Dungeon w ramach usługi Microsoftu uruchomimy na komputerach PC, konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Instalujecie, czy to nie wasza bajka? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z