Kolejna wielka impreza zapowiedziana! Data Gamescom Opening Night Live 2023 została potwierdzona

gamescom opening night live

Goeff Keighley nie zwalnia i już zapowiedział kolejne duże wydarzenie. Wcześniej ogłosił, że w czerwcu odbędzie się Summer Gamę Fest, a dzisiaj potwierdził datę eventu, który będzie miał miejsce w Europie. Na Gamescom Opening Night Live 2023 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Gamescom Opening Night Live 2023 – znamy datę wydarzenia

Gamescom Opening Night Live to coroczne targi gier wideo, które odbywają się w Kolonii. Jest to jedna z największych imprez tego typu na świecie. Pomimo że Gamescom ONL był uważany za nieco gorsze wydarzenie od targów E3, to niemiecki event przetrwał i odbędzie się już za kilka miesięcy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mówiąc konkretniej, za pośrednictwem Twittera Goeff Keighley, czyli organizator takich imprez jak Summer Game Fest czy The Game Awards potwierdził datę targów w Kolonii. Wydarzenie Gamescom Opening Night Live 2023 wystartuje 22 sierpnia 2023 roku.

Po odwołaniu targów E3 2023 można było zastanawiać się, czy więcej takich eventów nie zostanie anulowanych. Jednak wszystko wskazuje na to, że graczy czeka lato bogate w festiwale i wydarzenia związane z grami.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Możemy być pewni, że podczas Gamescom Opening Night Live 2023 zobaczymy wiele ciekawych gier. Jak myślicie, jakie konkretnie tytuły zostaną pokazane na wydarzeniu? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.