Chained Echoes – data premiery ujawniona. Gra zmierza do Xbox Game Pass

Chained Echoes

Dzisiaj do Xbox Game Pass trafiły dwie nowe gry z Football Manager 2023 na czele. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że do usługi Microsoftu na premierę zawita też Chained Echoes. Data wydania tego obiecującego tytułu została właśnie ujawniona.

Data premiery Chained Echoes w Xbox Game Pass

Zwiastun Chained Echoes

Chained Echoes to gra RPG z elementami fantasy oraz science fiction. Zadaniem gracza będzie zakończenie wojny, która niszczy kontynent Valandis. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować rozległy świat, wykonywać zadania główne i poboczne, a także walczyć w systemie turowym.

Przeczytaj też: Najlepsze gry indie

Data premiery Chained Echoes została ustalona na 8 grudnia 2022 roku. Gra zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Od pierwszego dnia produkcja będzie też dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, w ramach której uruchomimy ją na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z