Chained Echoes – data premiery ujawniona. Gra zmierza do Xbox Game Pass

Chained Echoes

Dzisiaj do Xbox Game Pass trafiły dwie nowe gry z Football Manager 2023 na czele. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że do usługi Microsoftu na premierę zawita też Chained Echoes. Data wydania tego obiecującego tytułu została właśnie ujawniona.

Data premiery Chained Echoes w Xbox Game Pass

Zwiastun Chained Echoes

Chained Echoes to gra RPG z elementami fantasy oraz science fiction. Zadaniem gracza będzie zakończenie wojny, która niszczy kontynent Valandis. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować rozległy świat, wykonywać zadania główne i poboczne, a także walczyć w systemie turowym.

Przeczytaj też: Najlepsze gry indie

Data premiery Chained Echoes została ustalona na 8 grudnia 2022 roku. Gra zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Od pierwszego dnia produkcja będzie też dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, w ramach której uruchomimy ją na PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.