Eiyuden Chronicle: Rising ma datę premiery. Gra trafi do Game Passa w dniu debiutu

Eiyuden Chronicle: Rising

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że niedługo do Xbox Game Pass zawita Bugsnax – były exclusive PlayStation. Z kolei teraz wyszło na jaw, że w przyszłym miesiącu w ramach subskrypcji Amerykanów zagramy też w Eiyuden Chronicle: Rising. Dobre wiadomości wydają się nie mieć końca!

Data premiery Eiyuden Chronicle: Rising w Xbox Game Pass

Zwiastun Eiyuden Chronicle: Rising z elementami rozgrywki

Akcja Eiyuden Chronicle: Rising rozgrywa się w fantastycznej krainie, pełnej przedstawicieli różnych ras. Dotychczas ludzie, elfy i inni żyli ze sobą we względnym pokoju, ale w końcu doszło do krwawej wojny. Podczas zabawy poznamy historię kilku bohaterów, z którymi zaznajomimy się jeszcze zanim przyjdzie im wziąć udział we wspomnianej bitwie. Ponadto będziemy dużo eksplorować, walczyć z rozmaitymi przeciwnikami, a nawet rozbudowywać miasto.

Przeczytaj też: Karty podarunkowe do Xbox Store o wartości 70 zł dostepne w super promocji

Data premiery Eiyuden Chronicle: Rising została ustalona na 10 maja 2022 roku i tego samego dnia gra pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass. Zgodnie z informacjami podanymi na konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase z czerwca ubiegłego roku, w ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zapowiada się ciekawie!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z