Znamy datę premiery Hello Neighbor 2. Gra wyląduje w Game Passie pierwszego dnia

Hello Neighbor 2

O tym, że tytułowa gra trafi do Xbox Game Pass w dniu swojego debiutu wiedzieliśmy już od dawna, jednak dotychczas nie było jasne, kiedy produkcja wyląduje na rynku. Na szczęście dzisiaj data premiery Hello Neighbor 2 przestała być tajemnicą. Przed nami kilka ładnych miesięcy czekania, ale mimo wszystko zagramy jeszcze w tym roku.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Data premiery Hello Neighbor 2 ujawniona

Hello Neighbor 2 to bezpośrednia kontynuacja skradankowego Hello Neighbor z 2017 roku. Fabuła opowiada o zniknięciu pana Petersona, tytułowego sąsiada. Podczas zabawy będziemy starali się rozwikłać zagadkę zaginięcia mężczyzny, eksplorując rozległe tereny miasteczka Raven Brooks i unikając tajemniczego stwora, będącego „głównym złym” tej odsłony.

Data premiery Hello Neighbor 2 została ustalona na 6 grudnia 2022 roku i tego samego dnia gra pojawi się też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Amerykanów odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Remake Max Payne i Max Payne 2 zapowiedziane

Warto wspomnieć, że beta Hello Neighbor 2 startuje już dziś. Aby uzyskać do niej natychmiastowy dostęp, należy złożyć zamówienie przedpremierowe na jedną z edycji gry. Dla osób niemogących doczekać się premiery jest to jakaś opcja.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z