[Akt.] Infinite Guitars z datą premiery. Gra trafi do Xbox Game Pass już pierwszego dnia

Infinite Guitars

W sierpniu dowiedzieliśmy się, że Microsoft zamierza kontynuować współpracę z Humble Games, w efekcie której do Xbox Game Pass miało trafić z czasem aż 6 nowych gier tego wydawcy. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery jednej z nich, a mianowicie Infinite Guitars. Produkcja już wkrótce wyląduje w abonamencie Amerykanów.

Data premiery Infinite Guitars w Xbox Game Pass

Zwiastun Infinite Guitars

Infinite Guitars to muzyczna gra RPG, która opowiada historię świata zniszczonego w wojnie z Mechami. Wcielamy się tu w zespół czworga bohaterów, którzy muszą stanąć do walki z maszynami. Za broń posłużą im… elektryczne gitary.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Data premiery Infinite Guitars została ustalona na 13 grudnia 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Poza wymienionymi platformami tytuł ten ukaże się również na Nintendo Switch.

Aktualizacja – 12.12.2022, 19:24

Premiera Infinite Guitars została opóźniona na „wczesny okres 2023 roku”. Dokładnej daty nie poznaliśmy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.