Microsoft kontynuuje współpracę z Humble Games. 6 gier zmierza do Xbox Game Pass

Humble Games + Xbox Game Pass

Oferta Xbox Game Pass jest bardzo różnorodna – można w niej znaleźć zarówno gry AAA, jak i tytuły indie, które nierzadko są równie ciekawe co ich wysokobudżetowe odpowiedniki. Innymi słowy, Microsoft nawiązuje współprace z równymi sobie, ale też mniejszymi wydawcami. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Amerykanie zamierzają kontynuować współpracę z Humble Games, czego owocem jest 6 gier zmierzających do subskrypcji Xbox Game Pass.

REKLAMA

6 gier od Humble Games wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun gier Humble Games zmierzających do Xbox Game Pass

Humble Games zapoczątkowało swoją współpracę z Microsoftem jeszcze w 2021 roku, ale najwyraźniej obie firmy bardzo dobrze się dogadują, ponieważ zamierzają dalej działać razem. Jak się dowiedzieliśmy, w dniu swojej premiery do biblioteki Xbox Game Pass trafi aż 6 gier wydawanych przez Humble Games. Mowa o następujących produkcjach:

  1. Moonscars (PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data premiery: 27.09.2022
  2. Signalis (PS4, PS5, Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PC) – data premiery: 27.10.2022
  3. Ghost Song (PC) – data premiery: grudzień 2022
  4. Infinite Guitars (PC) – data premiery: grudzień 2022
  5. Prodeus (PC) – data premiery: grudzień 2022 (gra jest obecnie dostępna we wczesnym dostępie, również w ramach Xbox Game Pass)
  6. Coral Island (PC) – data premiery wczesnego dostępu: październik 2022

Przeczytaj też: Ray Tracing – co to jest?

Może i nie są to przesadnie głośne produkcje, ale niektórzy na pewno się z nich ucieszą. Oczywiście – jak wymieniliśmy – poza PC i Xboxem niektóre z powyższych tytułów trafią również na konsole Sony. Warto wspomnieć, że w powyższym materiale wideo uwzględniono jeszcze polskie Midnight Fight Express, ale wraz z Death Stranding gra trafiła do Game Passa już trzy dni temu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!