Matchpoint – Tennis Championships kolejną grą, która trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery

Matchpoint - Tennis Championships

Microsoft nie daje nam odetchnąć. Dopiero co pisaliśmy, że już niedługo do Xbox Game Pass trafi Floppy Knights, a teraz poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji, która zmierza do abonamentu Amerykanów. Mowa o Matchpoint – Tennis Championships.

Data premiery Matchpoint – Tennis Championships w Xbox Game Pass

Zwiastun Matchpoint – Tennis Championships

Matchpoint – Tennis Championships to symulator tenisa ziemnego, który kładzie ogromny nacisk na realizm. Jak nietrudno się domyślić, fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy — rozgrywka polega na rozgrywaniu meczów, nierzadko przeciwko prawdziwym zawodnikom. W grze można się bawić samotnie, jak i z innymi na podzielonym ekranie lub online.

Przeczytaj też: Wymagania Diablo Immortal na PC

Premiera Matchpoint – Tennis Championships odbędzie się 7 lipca 2022 roku i jak już wspomnieliśmy, tego samego dnia produkcja zadebiutuje również w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z