Slime Rancher 2 z datą wczesnego dostępu! Gra trafi do Game Passa na premierę

Slime Rancher 2

Już podczas zeszłorocznego Xbox & Bethesda Games Showcase dowiedzieliśmy się, że Slime Rancher 2 trafi do Game Passa na premierę jeszcze w 2022 roku. Wówczas nie wiedzieliśmy jednak, kiedy dokładnie to się stanie, ale dzisiaj w końcu poznaliśmy datę debiutu tej wyczekiwanej gry. Co prawda we wczesnym dostępie, ale zawsze.

Data premiery Slime Rancher 2 Early Access

Zwiastun Slime Rancher 2

Data „pełnoprawnej” premiery Slime Rancher 2 nie jest jeszcze znana, jednak dzisiaj ujawniono termin startu wczesnego dostępu. Ustalono go na 22 września 2022 roku i tego samego dnia gra w wersji Early Access zawita też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xbox Series X|S i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Gry battle royale

Slime Rancher 2 to kontynuacja ciepło przyjętej gry z pociesznymi Szlamami w roli głównej. Ponownie wcielimy się tu w postać Beatrix LeBeau, lecz tym razem udamy się na Tęczową Wyspę. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim hodować nowe gatunki Szlamów i eksplorować pełne ciekawych miejsc tereny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.