Slime Rancher 2 z datą wczesnego dostępu! Gra trafi do Game Passa na premierę

Slime Rancher 2

Już podczas zeszłorocznego Xbox & Bethesda Games Showcase dowiedzieliśmy się, że Slime Rancher 2 trafi do Game Passa na premierę jeszcze w 2022 roku. Wówczas nie wiedzieliśmy jednak, kiedy dokładnie to się stanie, ale dzisiaj w końcu poznaliśmy datę debiutu tej wyczekiwanej gry. Co prawda we wczesnym dostępie, ale zawsze.

REKLAMA

Data premiery Slime Rancher 2 Early Access

Zwiastun Slime Rancher 2

Data „pełnoprawnej” premiery Slime Rancher 2 nie jest jeszcze znana, jednak dzisiaj ujawniono termin startu wczesnego dostępu. Ustalono go na 22 września 2022 roku i tego samego dnia gra w wersji Early Access zawita też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu odpalimy ją na komputerach PC, Xbox Series X|S i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Gry battle royale

Slime Rancher 2 to kontynuacja ciepło przyjętej gry z pociesznymi Szlamami w roli głównej. Ponownie wcielimy się tu w postać Beatrix LeBeau, lecz tym razem udamy się na Tęczową Wyspę. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim hodować nowe gatunki Szlamów i eksplorować pełne ciekawych miejsc tereny.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!