Znamy datę premiery Star Wars Jedi: Ocalały! O planach Electronic Arts informuje Steam

Star Wars Jedi Ocalały

Steam uprzedził Electronic Arts oraz The Game Awards 2022. Wydawało się, że dopiero za kilka dni, podczas tegorocznej gali TGA, poznamy oficjalną datę premiery Star Wars Jedi: Ocalały. Tymczasem dzięki platformie Valve stało się to już dzisiaj.

Data premiery Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały
Steamowa strona Star Wars Jedi: Ocalały

Strona Star Wars Jedi: Ocalały na Steamie doczekała się właśnie drobnej aktualizacji. W miejscu planowanej daty wydania widnieje teraz informacja „16 marca 2023 roku”. Gracze mogą już dodawać produkcję do swojej listy życzeń, a nawet składać preordery.

Nie jest to oczywiście oficjalna data premiery Star Wars Jedi: Ocalały. Electronic Arts nie wydało jeszcze w tej sprawie żadnego oświadczenia, więc będziemy musieli poczekać na informację ze strony wydawcy.

Przeczytaj też: Jak sprawdzić czy telewizor ma DVB-T2

Datę widniejącą aktualnie na Steamie może potwierdzić The Game Awards 2022, które odbędzie się już w czwartek, 8 grudnia. Electronic Arts ma pojawić się na tej gali z prezentacją Star Wars Jedi: Ocalały. Byłby to doskonały moment, żeby oficjalnie poinformować, kiedy ich gra trafi do sprzedaży.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z