Star Wars Jedi: Ocalały z datą premiery na The Game Awards 2022? Branżowi insiderzy nie mają wątpliwości!

Star Wars Jedi: Ocalały

Pod koniec maja miłośnicy Gwiezdnych wojen doczekali się zapowiedzi Star Wars Jedi: Ocalały, czyli sequel udanego Star Wars Jedi: Upadły Zakon z 2019 roku. Nieco później w sieci pojawiły się informacje, że produkcja Respawn Entertainment zadebiutuje na rynku już w marcu 2023 roku. Tymczasem wiele wskazuje na to, że kontynuacja przygód Cala Kestisa doczeka się niebawem prezentacji, podczas której Electronic Arts ujawni dokładną datę premiery gry.

Electronic Arts szykuje się do prezentacji Star Wars Jedi: Ocalały na The Game Awards 2022

Yes.

— Grubb (@JeffGrubb) November 21, 2022

Yes.

— Grubb (@JeffGrubb) November 21, 2022

Jak informuje Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – podczas gali The Game Awards 2022 firma Electronic Arts zaprezentuje nowy zwiastun, a także ujawni dokładną datę premiery Star Wars Jedi: Ocalały. Amerykańska firma poinformuje również graczy, kiedy pojawi się możliwość składania zamówień przedpremierowych na wspomnianą produkcję.

Zdaniem Hendersona zwiastun gry Star Wars Jedi: Ocalały powinien zostać zaprezentowany w około 30 minucie wydarzenia, którego organizatorem jest Geoff Keighley. Powyższe doniesienia doczekały się również potwierdzenia ze strony Jeffa Grubba, innego znanego insidera i branżowego dziennikarza, który – podobnie jak Henderson – uważany jest za wiarygodne źródło informacji.

Miłośnikom Gwiezdnych wojen oraz fanom przygód Cala Kestisa nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na galę The Game Awards 2022 i trzymać kciuki, by na wspomnianym wydarzeniu firma Electronic Arts faktycznie podzieliła się informacjami na temat nadchodzącej produkcji studia Respawn Entertainment.

Zobacz też: Kody do GTA 4

Star Wars Jedi: Ocalały zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z przekazanymi informacjami, produkcja Respawn Entertainment ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Akcja gry będzie rozgrywać się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły Zakon, a deweloperzy już jakiś czas temu zapowiadali, że nadchodząca kontynuacja przedstawi nieco bardziej mroczną historię od pierwowzoru z 2019 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!