Jeden z największych hitów 2023 roku z datą premiery na PS4 i PS5! Gra trafi do PS Plus Extra i Premium

PlayStation Plus Dave the Diver

W 2023 roku na rynku zadebiutowała cała masa świetnych gier wideo. Jednym z takich tytułów bez cienia wątpliwości jest Dave the Diver. Najnowsza produkcja studia Mintrocket może pochwalić się fantastycznymi wynikami sprzedaży, a już niedługo – jak się okazuje – trafi do szerszego grona odbiorców. W sieci pojawiła się bowiem data premiery wspomnianego tytułu w wersji na PS4 i PS5.

Dave the Diver z datą premiery na PS4 i PS5. Gra będzie dostępna dla abonentów PS Plus Extra i Premium

Zgodnie z przekazanymi informacjami Dave the Diver zadebiutuje na PS4 i PS5 już 16 kwietnia 2024 roku. To jednak nie koniec świetnych wiadomości dla użytkowników konsol Sony. Najnowsza produkcja studia Mintrocket tego samego dnia wzbogaci bowiem również bibliotekę PS Plus Extra i Premium.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie można zapominać także o nowej zawartości, która zmierza do Dave the Diver. Już w maju 2024 roku produkcja Mintrocket otrzyma bezpłatny dodatek „Godzilla”. Wraz ze wspomnianym DLC w grze pojawi się nie tylko słynny król potworów, ale także „inne gigantyczne zagrożenia” czyhające w głębinach Blue Hole.

Na koniec warto przypomnieć, że Dave the Diver dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Nintendo Switch. Wspomniana produkcja może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” opiniami na Steam. Dzieło deweloperów ze studia Mintrocket otrzymało już bowiem na platformie Valve blisko 90 tysięcy recenzji, z czego aż 97% stanowią oceny pozytywne.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.