Dave the Diver ze świetną sprzedażą! Relaksująca przygodówka przypadła użytkownikom Steama do gustu

dave the diver

Wokół Dave the Diver pojawiły się ostatnio niemałe kontrowersje związane z nominacją gry do jednej z kategorii na The Game Awards 2023. To jednak nie przeszkadza całej masie graczy, którzy czerpią przyjemność z rozgrywki i chętnie sięgają po tytuł. Twórcy produkcji podzielili się właśnie rewelacyjnym wynikiem sprzedaży gry, co świetnie obrazuje sporą popularność Dave the Diver.

Dave the Diver sprzedało się w liczbie 3 milionów kopii

Jak informują na platformie X twórcy Dave the Diver, produkcja sprzedała się w liczbie 3 milionów kopii. Mintrocket odpowiedzialne za tytuł podziękowało także graczom za wsparcie oraz miłe słowa kierowane w ich stronę. Jak widać, relaksująca przygodówka trafiła w gusta całej masy miłośników wirtualnej rozrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W osiągnięciu takiego rezultatu z pewnością pomogła premiera gry na Switchu, ale także zdobycie nagrody w kategorii „Usiądź i zrelaksuj się” w trakcie tegorocznego Steam Awards. Warto wspomnieć, że w Dave the Diver gracze kontrolują postać tytułowego Dave’a, który nocą prowadzi egzotyczną restaurację sushi, a za dnia eksploruje głębiny w poszukiwaniu skarbów, ryb i nie tylko.

dave the diver nagrody steam 2023
Dave the Diver z nagrodą podczas Steam Awards 2023

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Na zakończenie przypominamy, że gra dostępna jest na PC oraz na Switchu. Dave the Diver zadebiutował na rynku 28 czerwca 2023 roku. Na platformie Steam produkcja może pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami.

Źródło: Twitter, Game Informer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.