Dave the Diver wykorzysta potencjał DualSense! Sony przypomina o premierze gry w PlayStation Plus

Dave the Diver DualSense

W zeszłym tygodniu ujawniono datę premiery Dave the Diver na PS4 i PS5. Sony zapowiedziało wówczas również, że gra trafi do usługi PlayStation Plus Extra i Premium. Debiut produkcji Mintrocket na nowych platformach zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że japońska firma postanowiła przygotować specjalny zwiastun, który ma zachęcić graczy do sprawdzenia wspomnianego tytułu.

Dave the Diver zadebiutuje wkrótce na PS4 i PS5, a także w usłudze PlayStation Plus Extra i Premium

Dave the Diver – zwiastun wersji na PS5

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się zwiastun, który pokazuje, w jaki sposób Dave the Diver wykorzysta unikalne funkcje DualSense. Powyższy materiał zapowiada, że w trakcie korzystania z harpuna w ruch pójdą adaptacyjne triggery. Natomiast dzięki haptycznym wibracjom eksplorowanie głębin Blue Hole ma być jeszcze przyjemniejsze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kontroler będzie wibrował również w trakcie innych aktywności. Deweloperzy nie zapomnieli też wykorzystać wbudowanego w DualSense głośnika. Na końcu materiału Sony przypomina również, że Dave the Diver w dniu premiery na PS4 oraz PS5 trafi także do biblioteki usługi PlayStation Plus Extra i Premium.

Na koniec warto przypomnieć, że obecnie produkcja studia Mintrocket dostępna jest wyłącznie na PC i Nintendo Switch. Na szczęście już za kilka dni ze wspomnianym tytułem będą mieli okazję zapoznać się także gracze PlayStation. Premierę Dave the Diver w wersji na PS4 i PS5 zaplanowano bowiem na 16 kwietnia 2024 roku.

Źródło: YouTube

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.