DLC do Dave the Diver na nowym zwiastunie. Do gry zawitała Godzilla

Dave the Diver x Godzilla

Dave The Diver to niepozorna produkcja, która podbiła serca graczy. Nic dziwnego więc, że tytuł osiągnął spory sukces sprzedażowy, a twórcy zabrali się do prac nad DLC do swojego dzieła. Efektem owych prac jest wizyta Godzilli w świecie gry, co można zobaczyć na najnowszym zwiastunie.

Godzilla zawitała do świata Dave the Diver

Zwiastun Dave the Diver x Godzilla

Dave the Diver otrzymał DLC o podtytule Godzilla, które jak łatwo się domyślić, wprowadza do gry tytułowego potwora. Wspomniany dodatek oprócz kultowego monstrum, zaoferuje także zupełnie nową linię fabularną, nowe misje oraz walki z bossami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowe przygody Dave’a może sprawdzić każdy posiadacz gry, bowiem dodatek dostępny jest za darmo. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach bezpłatna zawartość staje się coraz większą rzadkością, więc warto docenić taki gest ze strony twórców.

A Wy, graliście w Dave the Diver? Jakie są Wasze wrażenia z gry? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.