Dave the Diver doczeka się wydania pudełkowego. Pojawił się zwiastun fizycznej edycji na Nintendo Switch

Dave the Diver

Zeszłoroczny Dave the Diver to tytuł, który przyciągnął do siebie sporą ilość graczy, przy okazji zbierając niemal same pozytywne opinie. Pozycja okazała się jedną z niespodziewanych perełek 2023 roku. Nic dziwnego więc, że twórcy idą za ciosem i dla największych fanów swojego dzieła szykują specjalne wydanie pudełkowe na Nintendo Switch.

Fizyczne wydanie Dave the Diver zmierza na Nintendo Switch

Zwiastun wydania fizycznego Dave the Diver

Dave The Diver doczeka się wydania pudełkowego w wersji Anniverasary Edition, które ukaże się wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Edycja ta zapowiedziana została na 30 maja 2024 roku i oprócz gry pojawi się na niej również pakiet dodatków nawiązujący tematycznie do gry Guilty Gear: Strive.

Pozycja okazała się nie lada niespodzianką w 2023 roku i przyciągnęła do siebie miliony zadowolonych graczy. Tytuł głównie chwalony był za unikalną i angażującą rozgrywkę, która łączy w sobie elementy z wielu różnych gatunków gier. Pozycja, póki co dostępna jest na Nintendo Switch oraz komputerach PC, ale już w przyszłym miesiącu pojawi się również na PS4 i PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.