W Dead Island 2 Haus zbadamy tajemniczy kult „techno-śmierci”. Nareszcie wiemy, kiedy premiera dodatku!

Dead Island 2 Haus

O tym, że Dead Island 2 otrzyma dwa duże dodatki fabularne wiemy już od tegorocznego czerwca. Pierwszy z nich, Haus, zgodnie z zapowiedziami twórców miał pojawić się już w ostatnim kwartale 2023 roku. Jak się okazuje, słowa dotrzymali. Mamy potwierdzenie, kiedy zadebiutuje Dead Island 2 Haus!

Dead Island 2 Haus – data premiery i szczegóły rozgrywki

Dead Island 2 Haus
Dead Island 2 Haus

Pierwsze fabularne rozszerzenie do Dead Island 2 pojawi się już za niecały miesiąc. Jego datę premiery wyznaczono na 2 listopada 2023 roku. Twórcy, przy okazji ogłoszenia dnia debiutu, podzielili się także szczegółami dotyczącymi rozgrywki.

Dead Island 2 Haus to nowa, rozbudowana historia, w której gracze trafią do tajemniczej wilii w Malibu. Fabuła będzie obracać się wokół tajemniczego kultu techno-śmierci. W dodatku nie zabraknie oczywiście masy zombiaków podczas „przemierzania obłąkanego labiryntu biomów”.

W Dead Island 2 Haus pojawi się możliwość sprawdzenia K-ROSSBOW, broni wyzwalającej niszczycielską siłę ognia i wysadzającą w powietrze mózgi zombie”. Twórcy zapowiedzieli również Hog Roaster, czyli przepustkę do niesmacznego” mordowania, w której będzie można jednocześnie masakrować i grillować zombie. Oprócz tego pojawi się także 8 nowych kart umiejętności.

Zobacz także: Gry na PC

Dead Island 2 Haus trafi na PC oraz PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Sprawdzicie, jak prezentuje się ten dodatek? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.