Dead Island 2 na obszernej rozgrywce! Krwawe starcia z zombie i eksploracja zniszczonego Los Angeles

Dead Island 2

W połowie lutego poinformowano, że Dead Island 2 osiągnęło tzw. złoty status, a gra zadebiutuje nieco wcześniej, niż planowano. Wczoraj natomiast Deep Silver zaprezentowało nowe fragmenty rozgrywki ze wspomnianej produkcji. Udostępniony gameplay pozwala przyjrzeć się najważniejszym elementom produkcji, w tym m.in. walce oraz eksploracji.

REKLAMA

Nowy gameplay z Dead Island 2 pokazuje najważniejsze elementy produkcji

Dead Island 2 – gameplay

Bohaterką powyższego materiału wideo jest Dani, czyli pochodząca z Irlandii fanka rockabilly, którą twórcy opisują jako „nieustępliwą wojowniczkę o niewyparzonym języku”. Gameplay pokazuje jedną z początkowych misji, w której bohaterka stara się przedostać z bogatej dzielnicy Los Angeles do hotelu Halperin, gdzie znajduje się centrum ewakuacyjne.

Na ulicach nie brakuje zombie, z którymi Dani rozprawia się często w krwawy i jednocześnie efektowny sposób. Materiał pozwala również przyjrzeć się zupełnie nowej mechanice umiejętności, a także „rewolucyjnemu systemowi rozczłonkowywania” o nazwie FLESH. Całości towarzyszy natomiast komentarz deweloperów.

Zobacz też: Najlepsze myszki do drag click

Dead Island 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 21 kwietnia. Zamierzacie sięgnąć po wspomnianą produkcję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać