Dead Island 2 ozłocone! Deep Silver chwali się sukcesem i ogłasza wcześniejszą datę premiery

dead island 2

Do opóźnień gier jesteśmy już przyzwyczajeni. Taki sam los spotkał w końcu właśnie Dead Island 2, które oryginalnie miało debiutować pod koniec stycznia. Teraz okazuje się, że prace idą lepiej, niż zakładano i gra wcześniej trafi do sprzedaży.

REKLAMA

Nowa data premiery Dead Island 2

Zwiastun Dead Island 2

Dead Island 2 osiągnęło złoty status. Gra doczekała się w rezultacie pełnej, grywalnej i gotowej do wypuszczenia w świat wersji. Gdyby tego było mało, gracze nie tylko nie muszą martwić się o dalsze opóźnienia, ale będą również mieli okazję wcześniej zapoznać się z tym tytułem.

Dotychczasową datą premiery Dead Island 2 był 28 kwietnia 2023 roku. Dzięki sprawnej pracy deweloperów i osiągnięciu złotego statusu Deep Silver postanowiło szybciej pokazać światu swoją grę. Długo wyczekiwany sequel zadebiutuje w rezultacie tydzień wcześniej, 21 kwietnia.

Przeczytaj też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Dla wszystkich fanów zombie jest to bez wątpienia świetna wiadomość. Deep Silver był do tej pory bardzo transparentny i od kiedy wznowili komunikację na temat gry, regularnie dzielili się nowymi szczegółami. Przyspieszona premiera sugeruje również, że możemy dostać kompletną, pozbawioną poważnych błędów produkcję.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!