Wiemy, kiedy spadnie embargo na recenzje Dead Island 2! Twórcy wydają się pewni swojego dzieła

Dead Island 2

Niewiele czasu pozostało już do premiery gry Dead Island 2. Fani odliczają ostatnie dni, a tymczasem dziennikarze otrzymali już dostęp do najnowszego tytułu studia Deep Silver, a jedna z takich osób podzieliła się informacjami odnośnie recenzji. Pierwsze opinie mogą zostać udostępnione dopiero na kilka dni przed premierą.

Embargo na recenzje Dead Island 2 – wiemy, kiedy spada

Zwiastun kinowy gry Dead Island 2

Dwa dni temu poinformowaliśmy o możliwych osiągnięciach do zdobycia oraz aktywnościach pobocznych w Dead Island 2. Tymczasem do premiery pozostało 16 dni, a już teraz dostęp do gry otrzymali dziennikarze. Jeden z redaktorów poinformował, kiedy możemy spodziewać się pierwszych recenzji.

Zgodnie z zapewnieniem dziennikarza na pierwsze recenzje Dead Island 2 musimy poczekać do 18 kwietnia 2023 roku do godziny 16:00. Natomiast materiały wideo z gry, które nie są recenzjami, otrzymamy dopiero 21 kwietnia 2023 roku o 3:00 w nocy.

Pomimo że na pierwsze recenzje musimy jeszcze poczekać, to nałożone embargo wskazuje, że Deep Silver nie obawia się, że gra nie spełni oczekiwań. Dodatkowo, jak zaznaczył nieco z przekąsem redaktor, premiera Dead Island 2 nie zostanie już przełożona.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Premiera Dead Island 2 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku. Gra studia Deep Silver zostanie wydana na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na komputery osobiste.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.